با سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا آشنا شوید

از اخراج جامپیرو ونتورا از تیم ملی ایتالیا، حدود پنج ماه می گذرد اما حالا تکلیف سرمربی جدید آتزوری در حال مشخص شدن است. به گزارش رسانه های معتبر ایتالیایی از جمله رومئو آگرستی، اسکای و گاتزتا دلو اسپورت، با منتفی شدن آمدن کارلو آنچلوتی به تیم ملی ایتالیا، روبرتو مانچینی برای هدایت آتزوری با سران فدراسیون فوتبال ایتالیا به توافق رسیده است.

مانچینی که طی این فصل با زنیت به نتایج جالبی دست نیافته است، روز گذشته به مدت دو ساعت در رم با گابریله اوریالی و الساندرو کاستاکورتا، سران فدراسیون فوتبال ایتالیا مذاکره کرد و برای پذیرش هدایت آتزوری، موافقت خود را اعلام کرده است.

با توجه به موافقت مانچینی، فسخ قرارداد با زنیت تنها مانع رسمی شدن همکاری مانچینی و تیم ملی ایتالیاست که این مانع چندان مهم به نظر نمی رسد زیرا مانچینی و زنیت به طور متقابل از همکاری با یکدیگر رضایت ندارند. گفتنی است مانچینی قبلا بارها رضایت خود برای هدایت تیم ملی ایتالیا را ابراز کرده و دوران پسا ونتورا، با سرمربی سابق اینتر و منچسترسیتی آغاز خواهد شد.

نوشته با سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا آشنا شوید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *