واکنش زیدان بعد از حذف بایرن مونیخ

کریم بنزما که زیدان همیشه به حمایت از او می پرداخت ستاره کهکشانی ها بود و توانست هر دو گل تیمش را به ثمر برساند. ستاره مغضوب فرانسوی دیشب در برنابئو عقده گشایی کرد و یک تنه همراه با کیلور ناواس رئال را به فینال کیف رساند.

زیدان در پایان بازی گفت:

« حالا می توانیم بسیار خوشحال باشیم. امشب سختی زیادی را برابر بایرن تحمل کردیم ولی در نهایت نتیجه مقاومت مان به صعود ختم شد. فوتبال همین است و هیجان هایش به همین شکل. وقتی نتیجه به برد ختم می شود، همه چیز عالی به نظر می رسد.

دقیقه ۲ گل خوردیم و روند بازی خیلی زود عوض شد. گل زودهنگام بایرن لطمه روحی بزرگی بود. باید با آن اتفاق کنار می آمدیم و انتظار این را هم داشتیم که برابر بایرن دچار سختی زیادی شویم. بایرن تیم بسیار بزرگی است. ما پیش از بایرن، موفق به حذف پی اس جی و یوونتوس نیز شده بودیم. هیچکدام بدون سختی و مقاومت حاصل نمی شد.»

نتایج نه چندان خوب رئال در برنابئو:

« در نشست خبری پیش از بازی هم گفتم که دوست دارم همه بازی هایمان را در خانه برگزار کنیم. حالا باید استراحت کرده و برای فینال خودمان را آماده کنیم. با این دیدگاه شما همان بهتر که فینال در کیف برگزار خواهد شد. اینطور نیست؟»

کیلور و بنزما:

« به خاطر کریم بسیار خوشحالم و شایسته این دو گل بود. او هرگز از تلاش و تمرین دست نکشید و امشب تفاوت ها را رقم زد. کیلور هم همینطور. او به خصوص در نیمه دوم چند مهار بی نظیر داشت و بازی درخشانی از او دیدیم. در مجموع از همه راضی هستم.»

نوشته واکنش زیدان بعد از حذف بایرن مونیخ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *