کهکشانی ها فصل آینده قطعا یک دروازه بان جذب خواهند کرد

این احتمال وجود دارد که رئال مادرید در تابستان پیش رو دروازه بان جدیدی به خدمت بگیرد.

از زمان جدایی ایکر کاسیاس از رئال مادرید و به خصوص پس از منتفی شدن انتقال دخیا در لحظات پایانی، در هر پنجره نقل و انتقالاتی گمانه زنی‌هایی مبنی بر اینکه کهکشانی‌ها بالاخره یک دروازه بان جدید به خدمت خواهند گرفت، به گوش می‌رسد. دخیا همیشه اولویت باشگاه بوده اما یونایتد به هیچ عنوان حاضر به فروش نیست. گرچه برخی رسانه‌ها معتقدند گنجاندن گرت بیل در این انتقال شاید موضع شیاطین سرخ را کمی نرم کند.

به گزارش اونداسرو، رئال مادرید در تابستان پیش رو یک دروازه بان جدید به خدمت خواهد گرفت و این یعنی کیکو کاسیا از این تیم جدا می‌شود. به گفته این منبع، کورتوا به سران چلسی اعلام کرده که قراردادش را به هیچ وجه تمدید نمی‌کند و قصد دارد یک فصل دیگر هم در این تیم بماند تا به صورت رایگان راهی تیم دیگری شود. چلسی هم که می‌داند کورتوا را فصل آینده به صورت مجانی از دست خواهد داد، چاره‌ای جز فروش این دروازه بان بلژیکی در این تابستان ندارد.

اوندا سرو در حالی این ادعا را مطرح کرده که اخیرا فلورنتینو پرز به ناواس اعلام کرد تا چند سال دیگر هم در رئال مادرید می‌ماند. از سوی دیگر، زیدان اعتماد بی چون و چرایی به ناواس دارد و حتی در ژانویه خرید کپا را شخصا منتفی کرد. باید دید چه می‌شود. از آلیسون بکر به عنوان دیگر گزینه کهکشانی‌ها یاد می‌شود.

نوشته کهکشانی ها فصل آینده قطعا یک دروازه بان جذب خواهند کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *