انتقال این ستاره به بارسلونا منتفی شد ؟

انریکه سرزو ، رئیس اتلتیکو مادرید معتقد است آنتوان گریزمان فصل بعد هم در این تیم می‌ماند.

گریزمان ۲۷ ساله به شدت مورد توجه بارسلوناست و شواهد حاکی از این است که طرفین مذاکراتی هم با یکدیگر داشته‌اند. بارسا مایل است بند آزادسازی ۱۰۰ میلیون یورویی این ستاره را پرداخت کند و اتلتی هم در تلاش برای تمدید قرارداد اوست. گریزمان تاکنون نه پاسخی به پیشنهاد اتلتیکو مادرید داده نه بارسلونا. هر چند که رسانه‌ها از نهایی شدن انتقال این بازیکن به بارسلونا پیش از جام جهانی می‌گویند.

به گزارش mundodeportivo، انریکه سرزو پس از صعود اتلتی به فینال لیگ اروپا گفت:

به نظرم گریزمان فصل بعد هم با ما خواهد بود. او اتلتی را دوست دارد و هوادار ماست. برابر آرسنال معرکه بازی کردیم. بردیم، خوب بازی کردیم و ورزشگاه مملو از جمعیت بود. همه چیز مطابق میل ما پیش رفت و حالا در فینال لیون هستیم. دقیقا همان چیزی که به دنبالش بودیم. شما برای بردن یک جام به فینال می‌روید اما همه نمی‌توانند چنین حرفی بزنند چون رسیدن به فینال اصلا آسان نیست. خصوصا کاری که ما کردیم و در ۹ فصل به ۶ فینال رسیدیم.

سیمئونه یک نابغه است. یک دیوانه فوتبال که این رشته را حس می‌کند. کسی که می‌داند چطور به روح و ذهن بازیکنانش ورود کند. دیدید بازیکنان چطور در زمین جنگیدند؟ آنها همه توانشان را در زمین گذاشتند. کاری که امسال کردیم با توجه به ترکیب کوچکی که داشتیم، سزاوار تحسین است.

نوشته انتقال این ستاره به بارسلونا منتفی شد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *