واکنش سیمئونه بعد از صعود به فینال لیگ اروپا

دیگو سیمئونه ، سرمربی اتلتیکو مادرید به صعود تیمش به فینال لیگ اروپا واکنش نشان داد.

روخی بلانکوس دقایقی پیش موفق شد با تک گل دیگو کوستا از سد آرسنال عبور کند و راهی فینال لیون شود. به گزارش سایت رسمی یوفا، سیمئونه که این بازی را به دلیل محرومیت از روی سکوها دنبال می‌کرد، پس از بازی گفت:

من چهره عمومی گروهی از بازیکنان سختکوشی هستم که کسی کار آنها را نمی‌بیند. ما همه در یک مسیر حرکت می‌کنیم بنابراین کارها درست پیش می‌رود. می‌خواهیم به همین روند به کارمان ادامه بدهیم و مطمئن شویم که در لالیگا هم نایب قهرمان خواهیم شد. از رسیدن به فینال خوشحالیم. از وقتی به آخرین فینال اروپایی‌مان رسیده بودیم، می‌خواستیم دوباره به فینال برسیم.

تیم در بازی هفته گذشته خیلی خوب پاسخ داد. رنج کشید؛ اوبلاک هم در آن بازی معرکه بود اما بازی‌های بزرگ همین است و این اتفاقات در آن عادی است. بازیکنان بزرگ خودشان را در چنین شرایطی است که نشان می‌دهند. تیم در بازی رفت در کنار اوبلاک در سطح بسیار خوبی بود. امشب خوب کار کردیم و نسبت به بازی احساس خوبی داشتیم.

تاریخ را این بازی‌ها رقم می‌زنند. استادیوم‌ها باید مثل یک دژ باشند و این دست بازی‌ها باعث می‌شود این گونه باشند. امشب اتمسفر ورزشگاه را احساس کردم. هواداران در هر لحظه با ما بودند. آنها می‌دانستند که تیم به حمایتشان نیاز دارد و برد امشب یکی نخستین برگ‌های تاریخی است که ما در واندا مترو پولیتانو نوشتیم.

نوشته واکنش سیمئونه بعد از صعود به فینال لیگ اروپا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *