فوری ؛ رونمایی از عجیب ترین خرید “استقلال” ؛ نخستین خروجیِ لیستِ “شفر” فاش شد!

با شروع رقابت های استقلال در نیم فصل دوم، هواداران رفته رفته متوجه کیفیت کاملا معمولی هافبک مقدونیه ای تیم شان شدند، به طوری که اعتراض های زیادی علیه این خرید داشته باشند، اما دیگر خرید آبی ها به قدری با کیفیت بود که عملکرد بویان زیر سایه قرار بگیرد.

مهاجمی از باشگاه یوونتوس و هافبک ملی پوش مقدونیه ای؛ رزومه مامه بابا تیام مشخص بود، اما بویان با علامت سوال هایی در ذهن هواداران جذب تیم شد؛ اعضای باشگاه از یک هافبک جنگنده، پا به توپ و شوت زن صحبت می کردند اما حضور بویان در تیم استقلال، که با مصدومیتی عجیب همراه شد، بسیار ناامید کننده بود.

این هافبک مقدونیه ای که در بازی هایی که برای استقلال به میدان رفت، از جمله دیدار برابر تیم های سقوط کرده و ضعیف نفت تهران و سیاه جامگان، علاوه بر بازی در پست هافبک میانی، در پست مدافع راست نیز به میدان رفت، عملکردی کاملا معمولی و در برخی موارد حتی ضعیف از خود نشان داد!

این روزها که با مصدومیت ابراهیمی و شجاعیان دست شفر در خط هافبک کمی خالی شده، دقیقا زمانی است که تیم استقلال به مهره ای که در نیم فصل به تیم اضافه شده و قرار بود باری از روی دوش خط میانی بردارد، نیاز دارد، اما عملکرد بویان این نظریه را ثابت کرده که او پس از ابراهیمی، چشمی، باقری و نورافکن، گزینه پنجم وینفرد شفر برای حضور در ترکیب اصلی بوده و همین باعث می شود که بیش از پیش متوجه شویم، او تنها برای نیمکت گرم کردن، با دلار ۶۰۰۰ تومانی به تهران آمده است!

با این تفاسیر به نظر می رسد اولین خروجی لیست شفر برای فصل آینده، این بازیکن مقدونیه ای باشد؛ به خصوص که این روزها با قیمت سرسام آور دلار، به مدیران فوتبالی تاکید شده حتی الامکان از حضور بازیکنان خارجی در ترکیب تیمشان چشم پوشی کنند!

نوشته فوری ؛ رونمایی از عجیب ترین خرید “استقلال” ؛ نخستین خروجیِ لیستِ “شفر” فاش شد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *